Vlastní účet jako vylepšená RSS čtečka

Založením účtu na Kečtení.cz získáte interaktivní RSS čtečku, se kterou můžete sledovat vlastní RSS kanály nebo jiné uživatele a kluby na Kečtení.cz. Principem RSS čtečky je shromažďování článků z různých webů na jednom místě tak aby byly snadno dostupné. Výhodou účtu na Kečtení.cz je, že jednotlivé RSS kanály nemusíte nikde hledat ale můžete snadno začít odebírat zdroje, které jsou pečlivě setřízené do mnoha kategorií na tomto webu. Zároveň si však také můžete přidat RSS kanály, které sami najdete.

Další výhodou je také možnost sledovat doporučené články jednotlivých uživatelů v systému a vůbec tak nemusíte odebírat žádné RSS kanály. Sledovat nemusíte jen uživatele ale častěji spíš existující kluby, které se zaměřují na určitá témata a jsou spravována více lidmi.

Práce s články

Zajímavé články si můžete označit hvězdičkou, otagovat nebo doporučit přátelům. Pokud se budete chtít vyjádřit k nějakému tématu, pak je zde také možnost komentářů k jednotlivým článkům. Ke každému článku si také můžete napsat poznámku, nebo jakoukoli myšlenku, která Vás při jejho čtení napadla. Všechny možnosti jsou detailně popsány na stránce možnosti systému.

V případě, že provedete jakoukoli z výše uvedených akcí nad článkem, který nemáte ve svém účtu, automaticky se daný článek přidá i do Vašehé výpisu článků. Díky tomu můžete pracovat i s jednotlivými články v celém systému, jejichž zdroje neodebíráte.