Možnosti služby

Kromě dříve zmíněných vlastností, jako je sledování vašich oblbených www stránek na jednom místě a jejich snadné setřízení vám tato služba nabízí další sadu možností, které můžete využít.

Hodnocení

Každý článek je možné ohodnotit počtem hvězdiček. Jedna hvězdička je nejhorší ohodnocení a 5 hvězdiček nejlepší. Hodnocení je jedno z kritérií podle, kterého se články řadí ve výpisu článků. Ohodnocením dáváte taky svým přátelům vědět jak si tohoto článku ceníte. Hodnocení jak takové slouží spíše anonymním uživatelům ve veřejném výpise článků jako orientační kritérium. Svým přátelům bude články spíše doporučovat. Jako registrovaný uživatel má Váš hlas mnohem větší hodnotu než anonymně hlasující návštěvník.

Označení hvězdičkou (barvou)

Tato možnost slouží k rychlému označení daného článku. Pokud Vás například článek zaujal ale nemáte čas ho momentálně číst stačí jej označit některou z barev a přečíst si jej později. Takto označené články pak budou zařazené do fiktivních kategorií Červená, Modrá nebo Žlutá.

Články označíte barevně kliknutím na jeden ze 4 obdelníčků pod jeho obrázekm. Bílý obdelníček ruší označení ostatní zařadí článek podle své barvy. Každý článek může být označen pouze jednou z barev.

Otagování neboli oštítkování článku

Každému článku je možné přidělit neomezené množství tagů. Tag je krátké označení článku, které vystihuje jeho podstatu. Nejčastěji je tag jednoslovný ale může se skládat i z více slov.

Nové tagy přidáte kliknutím na tlačítko pod článkem Přidat tagy. Zobrazí se Vám okno s jedním políčkem, do kterého vepište tagy. Jednotlivé tagy oddělujte čárkou. Upravit je pak můžete kliknutím na tlačítko pod článkem Upravit tagy.

Články s konkrétním tagem pak zobrazíte kliknutím na daný tag, který najdete pod vašim menu napravo. Druhou možností je pak kliknutím na konkrétní tag pod článkem.

Jednotlivé tagy a s nimi i otagované články pak můžete sdílet se svými přáteli a kluby, ve kterých jste členem. V takovém případě se Vašim přátelům zobrazí tagy a články jako by to byly jejich vlastní. Toto chování je možné upravit v seznamu přátel.

V případě že některému článku přidělíte tag se stejným názvem jako je název některé z Vašich složek pak se tento článek zobrazí i v dané složce. Toto chování je možné vypnout v nastavení.

Přidat poznámku

Ke každému článku, je možné přidat si poznámku, kterou uvidíte pouze vy. Tato možnost se hodí, pokud chcete článek nějak dále zpracovávat. V takovém případě si zde můžete psát poznámky o vašem postupu nebo další dodatečné informace. Články s poznámkou po té najdete napravo ve fiktivní kategorii Články s poznámkou

Doporučit článek

Doporučení je dvojího druhu. Jednoduché doporučení a doporučení s poznámkou. Pokud se Vám článek líbil, chcete to dát najevo ale neche se vám vymýšlet žádný text pro doporučení. pak stačí kliknout na Doporučit. Článek tak bude jenoduše doporučen. Jestliže vás však článek zaujal natolik že mu chcete napsat nějaké doporučení, pak klikněte na tlačítko +Poz, které je hned vedle tlačítka doporučit a tvoří tak s ním jedno sousloví. Pak se Vám otevře okno do, kterého vepište Vaše doporučení. Kliknutím na Doporučit článek bude článek doporučen.

Vámi doporučené články se pak zobrazí Vašim přátelům, v detailu článku a na Vaší uživatelské stránce.

Komentování článku

Každý článek můžete okomentovat a dát tak najevo svůj názor. Kliknutím na tlačítko Komentáře se Vám zobrazí okno s komentáři k danému článku. V tomto okně vyplňtě pole Váš komentář a odešlte jej. Jako registrovanému uživateli se komentář zobrazí ihned. V opačném případě musíte komentář nejprve autorizovat kliknutím na odkaz, který Vám příjde v emailu. Autorizace platí na 1 týden pod daným uživatelským jménem a emailem, po té se bude třeba znovu autorizovat.